ahojky dost vas mi psalo, ze vychazi malo postu a byla bych ..
Added 2024-02-16 13:57:14 +0000 UTCahojky dost vas mi psalo, ze vychazi malo postu a byla bych rada aby tu byli vsichni spokojeni, takze se to pokusim lepe rozlozit πΌ od ted se muzete tesit na post kazdou stredu a nedeli π mam vas rada a doufam ze nam to tady takhle bude fungovat lip β₯οΈ